rozvlněný

Zdravá strava od Ekolandie

Obědy i svačinky si necháváme každý den čerstvé dovézt. Jídlo od Ekolandie se připravuje z čerstvých surovin bez umělých dochucovadel, bez přemíry soli. Jejich dodavateli jsou místní farmáři a zemědělci.

Obědy jsou pestré a obsahují důležité složky pro zdárný vývoj malých dětí. V jídelníčku jsou plně zastoupeny všechny druhy mas (ryby, drůbež, hovězí, vepřové, králičí, jehněčí), 

čerstvá zelenina a ovoce, luštěniny, obilninové výrobky a mléčné výrobky. K ochucování používají především čerstvé či sušené bylinky, mořskou sůl a další bioprodukty.

 

K dispozici je výběr ze 4 variant:


Varianta 1 OPTIMUM - je speciálně vytvořena pro zdravé stravování a optimálně splňuje výživové normy dětí. Je konzultována s lékaři.


Varianta 2 KLASIK - je klasická domácí kuchyně a je na výběr, pokud se Vám zdá varianta 1 příliš alternativní nebo ji děti nemají rády.

Varianta 3 MIXIT -  je jídlo dodávané po jednotlivých složkách / maso, zelenina, příloha, salát, dip, přeliv/ a děti si jídlo skládají z těchto složek sami.


Varianta 4 DIET je s masem, je bezlepková, bezlaktózová, bez sóji a vajec. Tato varianta je pouze na lékařské doporučení.